P1 Advanced Racewear

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza firma została wyłącznym dystrybutorem marki P1 Advanced Racewear w Polsce.

Właściciel marki P1, Enrico Glorioso, był pionierem w świecie odzieży motorsportowej, kiedy ponad 40 lat temu zakładał i zarządzał firmą SPARCO.

Jego wiedza i doświadczenie w dziedzinie zabezpieczenia zawodników nie ma sobie równych. Dzięki temu powstają produkty wysokiej jakości, które tworzone są przez kierowców i dla kierowców.

Odzież P1 to doskonały stosunek ceny do jakości. To wszystko dzięki bardzo wąskiej specjalizacji, niskich kosztach własnych, szybkiej reaktywności oraz maksymalizacji zasobów.

Bardzo dużym atutem jest również zupełnie inne podejście do zawodnika. To właśnie marka P1 jako jedyna oferuje kombinezony przystosowane do zróżnicowanej budowy ciała naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz kombinezony damskie, dziecięce, kroje standardowe ale również slim fit oraz dla tych, którzy kochają jeść.

Jako wyłączny dystrybutor zapraszamy również do współpracy sklepy, zespoły rajdowe i wyścigowe oraz bezpośrednio zawodników. Posiadamy duże stany magazynowe, gwarantujemy szybkość i terminowość dostaw.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: www.p1advanced.pl 

p1 advanced racewear